Regulamin Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej  --- pobierz plik pdf

KLAUZULA rodzic-opiekun  --- pobierz plik pdf

Kwestionariusz Osobowy Kandydata  --- pobierz plik pdf

Zgoda na wykorzystanie wizerunku ucznia  --- pobierz plik pdf

Rok szkolny 2018/2019 Klasy pierwsze

A – humanistyczna

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: • język polski, • historia, • język angielski.

Nauczane języki obce: • język angielski, • do wyboru*: język niemiecki, język rosyjski, język francuski.

B – matematyczno - fizyczna

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: • matematyka, • fizyka, • język angielski.

C – biologiczno – chemiczna

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: • biologia, • chemia, • język angielski.

D – matematyczno - informatyczna

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: • matematyka, • informatyka, • język angielski.

E – matematyczno - geograficzna

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: • matematyka, • geografia, • język angielski.

F – polonistyczno - geograficzna

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: • język polski, • geografia, • język angielski.