Kadra

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Zespół nauczycieli polonistów

Elżbieta

Brandeburska

j. polski, sztuka argumentacji

Marta

Chodorska

j.polski, wok

Małgorzata

Choromańska

j.polski, wok

Krystyna

Dróżdż

j.polski, wok,  lider Zespołu

Dorota

Gołaszewska

j.polski, wicedyrektor Szkoły

Władysław

Kędzierawski

j. polski

Ryszard

Klimko

j.polski, edukacja medialna

Katarzyna

Majcherek

filozofia, etyka, język łaciński

Honorata

Jagodzińska

bibliotekarz

Bożena

Plucińska

bibliotekarz

Bogumiła

Radzio

j.polski

Marta

Rafka

j.polski, wok

 

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych

Paweł

Mroziński

historia

Dariusz

Naja

historia, lider Zespołu

Iwona

Nowakowska-Drozdowska

historia, wos

Ewa

Szczepaniak

historia, wos

 

 

Zespół nauczycieli anglistów

Katarzyna

Chmiel

j.angielski, j.niemiecki

Agnieszka

Kobuszewska

j.angielski

Blanka

Konarzewska

j.angielski

Ewa

Lejtan-Lipiec

j.angielski

Monika

Rychter

j.angielski, liderka Zespołu

Agnieszka

Starszuk

j.angielski

Monika

Wielgosz

j.angielski

Marlena

Wilczewska

j.angielski

Sylwia

Wrzoskiewicz

j.angielski

 

Zespół nauczycieli języków obcych

Anna

Bernaciak

j.niemiecki

Olimpia

Gnatowska-Kobylińska

j.rosyjski

Joanna

Góra

j.hiszpański

Kinga

Sabik-Józefowicz

j.hiszpański

Anna

Szymkowska

j.niemiecki

Krystyna

Waszkiewicz

j.niemiecki

Ewa

Wróbel

j.francuski

Małgorzata

Zarzecka

j.rosyjski

 

 

 

Zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych

Beata

Bogiel

matematyka

Beata

Borowska

matematyka

Anna

Kajkowska

matematyka, fizyka,  liderka Zespołu

Agnieszka

Klimczak

podstawy przedsiębiorczości

Kamila

Konior-Czapla

informatyka

Ewa

Kowalska

fizyka

Jolanta

Kowalik

matematyka

Marlena

Krakoś

matematyka

Grzegorz

Kucharski

informatyka

Hanna

Makowska

matematyka

Mateusz

Nazarko

informatyka

Anna

Strzyżewska

matematyka

Elżbieta

Ziembka

matematyka

 

 

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

Teresa

Bralska

geografia

Małgorzata

Długosz-Bąkowska

biologia, przyroda, ekologia

Grażyna

Mroczkowska-Tomczak

chemia

Małgorzata

Zygowska

chemia

Agnieszka

Żebrowska

biologia,  liderka Zespołu

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Marcin

Bar

wf

Grażyna

Czyżkowska

wf, liderka Zespołu

Paulina

Dębicka

wf

Artur

Kowalski

wf, edb

Paweł

Krajczyński

wf

Monika

Krone

wf

Dariusz

Miazga

edb

Krystyna

Szachowska

wf

Ewa

Urbaniak

wf

 

 

 

 

Zespół psychologiczno-pedagogiczny

Magdalena

Jakubowska 

pedagog

Izabela

Pielat-Świerczyńska

pedagog, dyrektor Szkoły