Kadra

 

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Zespół nauczycieli polonistów

Ryszard

Klimko

j.polski, edukacja medialna, lider Zespołu

Elżbieta

Brandeburska

j. polski, sztuka argumentacji

Marta

Chodorska

j.polski, wok

Małgorzata

Choromańska

j.polski, wok

Krystyna

Dróżdż

j.polski, wok

Dorota

Gołaszewska

j.polski, wicedyrektor Szkoły

Katarzyna

Majcherek

filozofia, etyka

Bogumiła

Radzio

j.polski

Marta

Rafka

j.polski

Bożena

Plucińska

bibliotekarz

 

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych

Dariusz

Naja

historia, lider Zespołu

Honorata

Jagodzińska

historia i społeczeństwo,

podstawy przedsiębiorczości

Iwona

Nowakowska-Drozdowska

historia, wos

Ewa

Szczepaniak

historia, wos

 

Zespół nauczycieli anglistów

Monika

Rychter

j.angielski, liderka Zespołu

Katarzyna

Chmiel

j.angielski, j.niemiecki

Agnieszka

Kobuszewska

j.angielski

Blanka

Konarzewska

j.angielski

Ewa

Lejtan-Lipiec

j.angielski

Marlena

Wilczewska

j.angielski

Sylwia

Wrzoskiewicz

j.angielski

 

Zespół nauczycieli języków obcych

Ewa

Grelow

j.niemiecki, liderka Zespołu

Ewa

Wróbel

j.francuski

Kinga

Sabik-Józefowicz

j.hiszpański

German

Santos Cordero

j.hiszpański

Hubert

Szymański

j.łaciński

Anna

Szymkowska

j.niemiecki

Krystyna

Waszkiewicz

j.niemiecki

Olimpia

Gnatowska-Kobylińska

j.rosyjski

Małgorzata

Zarzecka

j.rosyjski

 

Zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych

Beata

Bogiel

matematyka, liderka Zespołu

Jolanta

Kowalik

matematyka

Hanna

Makowska

matematyka

Anna

Strzyżewska

matematyka

Anna

Kajkowska

matematyka, fizyka

Piotr

Brauner

matematyka, informatyka

Krzysztof

Jaskułowski

fizyka

Grzegorz

Kucharski

informatyka

Jadwiga

Wicińska

informatyka, grafika komputerowa

 

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

Grażyna

Mroczkowska-Tomczak

chemia, liderka Zespołu

Agnieszka

Żebrowska

biologia

Małgorzata

Długosz-Bąkowska

biologia, przyroda, ekologia

Teresa

Bralska

geografia

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Grażyna

Czyżkowska

wf, liderka Zespolu

Paulina

Dębicka

wf

Monika

Krone

wf

Dariusz

Miazga

edb

Krystyna

Szachowska

wf

Ewa

Urbaniak

wf

 

Zespół psychologiczno-pedagogiczny

Izabela

Pielat-Świerczyńska

pedagog, dyrektor Szkoły

Magdalena

Jakubowska 

pedagog