Zajęcia dodatkowe 2019/2020

Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Polonistów

nazwa zajęć

nauczyciel

oddział

charakter zajęć

termin

Koło dziennikarskie

Marta Chodorska,

Marta Rafka

Wszyscy chętni uczniowie

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje pisarskie i dziennikarskie

Czwartek 15:30

Konsultacje  do matury

Małgorzata Choromańska

3f

poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

Środa

7:10

co 2 tygodnie

Konsultacje do matury

Marta Rafka

3b

poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

Poniedziałek

13:40

Konsultacje do matury

Ryszard Klimko

3a

poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

Wtorek 14:35

Konsultacje do matury

Krystyna Dróżdż

3c

poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

Wtorek

14:35

Konsultacje do matury

Dorota Gołaszewska

3g

Przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym

Czwartek 13:30

Teatr PUNKT

Dorota Gołaszewska

Wszyscy chętni uczniowie

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania związane z aktorstwem amatorskim

Środa

15:30

 

 

Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Języków Obcych

nazwa zajęć

nauczyciel

oddział

charakter zajęć

termin

Język niemiecki dla zainteresowanych

Krystyna Waszkiewicz

Klasy 2 a,c,e,f

3a

poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

Poniedziałek 15:25 – 16:10

Język niemiecki do matury

Anna Bernaciak

Klasy 1 i 2

Przygotowanie do matury

Wtorki 15:20- 16:05

Język angielski
do matury

Sylwia Wrzoskiewicz

3b i 3f

 

Powtórzenie do matury

Poniedziałek

13:45 – 14:30

Język angielski 
do matury

Marlena Wilczewska

3c

Powtórzenie do matury

 Piątek

13:45 – 14:30

Język angielski
do matury

Monika Rychter

3a, 3 d. 3g

Powtórzenie do matury

Piątek

13:45 – 14:30

Język angielski
do matury

Blanka Konarzewska

3a, 3g

Przygotowanie do matury – poziom rozszerzony i matura ustna

Poniedziałek

13:35 –

14:30

Język angielski
do matury ustnej

Ewa Lejtan - Lipiec

3e

Matura ustna - ćwiczenia

Piątek

12:50 – 13:35

Język angielski dla ciekawych

Katarzyna Chmiel

Wszystkie klasy

Pomoc uczniowi wg zgłoszonych potrzeb

Wtorki, środy

7:30

Język angielski

Agnieszka Starszuk

Klasy pierwsze

konsultacje

Piątek

14:30

Język angielski

Agnieszka Kobuszewska

3b

Konsultacje dla maturzystów

Piątek

14:30

 

Język rosyjski – konsultacje oraz Koło entuzjastów języka rosyjskiego

Olimpia Gnatowska - Kobylińska

Wszystkie klasy

Przygotowanie do matury, koło zainteresowań

Czwartek 7:10

Piątek

7:10

Język rosyjski
do matury

Małgorzata Zarzecka

3d, 3e

Przygotowanie do matury

Piątek

13:40

Język francuski
do matury

Ewa Wróbel

Wszystkie klasy, 3a

Przygotowanie do matury – poziom podstawowy

Piątek

7:10

Espanol Para Todos

Joanna Góra

Wszystkie

Język hiszpański dla początkujących

Czwartek 15:20

 

 

Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Przedmiotów Ścisłych

nazwa zajęć

nauczyciel

oddział

charakter zajęć

termin

matematyka

Anna Strzyżewska

3F

Przygotowanie do matury

Piątek
5 lekcja

fizyka

Ewa Kowalska

2b

Zajęcia pogłębiające wiedzę

Środa
8 lekcja

matematyka

Beata Bogiel

3d

 

2a,3g

Przygotowanie do matury

Wtorek
7 lekcja

Piątek
7 lekcja

informatyka

Grzegorz Kucharski

3b,3d

Przygotowanie do matury

Czwartek
7 lekcja

Informatyka

Kamila Konior-Czapla

Klasy drugie

Koło informatyczne

Poniedziałek 8 lekcja

Czwartek
7 lekcja

 

 

Zajęcia dodatkowe – Zespół Humanistyczny

nazwa zajęć

nauczyciel

oddział

charakter zajęć

termin

Matura

Katarzyna Majcherek

3 A,F,G

Przygotowanie maturalne z filozofii i łaciny

Środa

0 lekcja

Koło hist.

Paweł  Mroziński

Klasy
1 i 2

Poszerzenie wiedzy z historii

Czwartek

9 lekcja

Matura

Dariusz Naja

3 A,F,G

Przygotowanie maturalne z historii

Poniedziałek     8 lekcja

Olimpiada

Dariusz Naja

Klasy 1,2,3

Przygotowanie do olimpiady z historii

Środa

7 lekcja

Matura

Iwona Nowakowska-Drozdowska

3 F,G

Przygotowanie maturalne z wiedzy o społeczeństwie i historii            
(naprzemiennie w kolejne środy)

Środa

0 lekcja

 

 

 

Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych

 

nazwa zajęć

nauczyciel

oddział

charakter zajęć

termin

Biologia w zadaniach maturalnych

Agnieszka Żebrowska

Klasy III

Trening technik rozwiązywania zadań typu maturalnego

Czwartek

9 lekcja

Chemia w zadaniach maturalnych

Grażyna Mroczkowska-Tomczak

Klasy III

Rozwiązywanie zadań maturalnych

Wtorek

O lekcja

 

 

Zajęcia dodatkowe – Zespół Sportowy

 

Dyscyplina

Nauczyciel

Godzina

Gry zespołowe

( PK, PR )

Monika Krone

środa

15:25 – 16:55

Gry zespołowe

( PK, PR )

Krystyna Szachowska

środa

15:25 – 16:55

Piłka siatkowa

Paulina Dębicka

czwartek

15:30 – 16:15

piątek 

14:30 - 15:15

Siłownia, Piłka siatkowa, Gry zespołowe

( PN, PK)

Grażyna Czyżkowska

poniedziałek

15:25 – 16:10

środa

15:25 – 16:55

Ergometry,

Siłownia

Ewa Urbaniak

poniedziałek

15:25 – 16:10

środa

15:25 – 16:10

Piłka siatkowa

 

Artur Kowalski

poniedziałek

15:30 - 16.15

czwartek

15.30 – 16:15

piątek

14:30 – 16:15

Zajęcia korekcyjne

Paweł Krajczyński

poniedziałek

15:25 – 16:10