Zajęcia międzyszkolne 2019/2020

ZAJĘCIA MIĘDZYSZKOLNE  2019/2020

 

 

 

Nazwa zajęć

 Ilość

godzin lekcyjnych

Placówka 

w której odbywają się zajęcia

 

Prowadzący

 

Termin / godz. nr sali

Studio Telewizyjne

dla uczniów klas gimnazjalnych

i uczniów szkół ponadpodstawowych 

 

3

 

XIII LO

 

Tomasz Filipczak

Wtorek

godz.15:30

studio TV

Teatr PUNKT

dla uczniów klas gimnazjalnych

i uczniów szkół ponadpodstawowych

 

4

 

XIII LO

 

Dorota Gołaszewska

 Środa

godz. 15:30

Sala teatralna

Zajęcia językowe – język hiszpański

      dla uczniów szkoły podstawowej              

2

Szkoła Podstawowa

nr 114

 

Michał Konewka

Czwartek

godz. 15.30 – 17.05

Sala nr 29

 

Matematyczny MATRIX

po 2 godz. dla klas 4-6 i 7-8

dla uczniów szkół podstawowych

 

 

4

 

Szkoła Podstawowa

nr 114

 

 

Teresa Żabik

 

Poniedziałek 

15.30-16.15 

Sala nr 12

Środa 

09.45-10.30 

Sala nr 18

 

Beata Kopacz

 

Poniedziałek

14.35-15.20

Sala nr 38

 

Witold Zdunek

 

Poniedziałek

17.10-17.55

Sala nr 29

Młodzieżowe Studio Muzyczne

dla uczniów szkół podstawowych, uczniów klas gimnazjalnych i uczniów szkół ponadpodstawowych 

 

5

 

Szkoła Podstawowa

nr 277

 

Mariusz Czaja

 Środa

godz. 16.00

Sala nr 84

Młodzieżowe Studio Muzyczne

dla uczniów szkół podstawowych, uczniów klas gimnazjalnych i uczniów szkół ponadpodstawowych

 

3

 Szkoła Podstawowa

nr 277

 

Łucja Hemka

 

 Środa

godz. 16.00

Sala nr 84

 

„Matematyka w zastosowaniach”dla uczniów klas 6-8  szkół podstawowych

 

 

1

 

Szkoła Podstawowa nr 298

Ewa Kowalczuk-Zaniewicz

Czwartek

godz.15.35-16.20

Sala  nr 38

Przygoda z origami – dla uczniów uzdolnionych manualnie

 

 

1

Szkoła Podstawowa

nr 298

 

Joanna Sobczyk

Środa

godz.17.15-18.00

Sala nr 45

Zajęcia teatru lalkowego „Łątki” dla klas 3-8 szkół podstawowych

 

 

2

 Szkoła Podstawowa

nr 298

 

Ewa Rodewald

Czwartek

godz.16.30-18.00

Sala nr  4

 „Muzykowanie na Targówku” 

dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych 

 

2

  Szkoła Podstawowa

nr 380

  

Agnieszka Drzewska

Wtorek

godz. 16:20

Sala nr 51

Klub miłośników historii „Bellona”

dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych

1 godz./tyg.(klasy 4-8)

1 godz./tyg. (kl. gimnazjalne i licealne)

 

           

2

 

Szkoła Podstawowa

nr 380

 

 

 

Paweł Stachurski

 

Wtorek

godz.14:00 – 15:30 

Sala nr 70

Język angielski do egzaminu FCE (Cambridge First Certificate - poziom B2,C1)

Klasy 7-8 szkoły podstawowej gimnazjalne i licealne

 

 

2

  

Szkoła Podstawowa

nr 380

 

 

Dorota Domżał

 Poniedziałek

godz. 15:30-16:30

Środa

godz. 14:30-15:30

Sala  nr 78

„Fantastyczna Fizyka” Dla uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych

 

2

Szkoła Podstawowa

nr 380

 

 Witold Baj 

 

Poniedziałek

godz. 15:30 Sala 74

 

Zajęcia językowe – język niemiecki

dla uczniów szkoły podstawowej            Zajęcia przygotowujące do uzyskania certyfikatu B1

 

 2

 

 

 XLVI LO

 

 

Tatiana Jabłońska

 

Poniedziałek

godz. 16:00-17:30

Sala nr 2

Zajęcia językowe –  język hiszpański    dla uczniów szkoły podstawowej

 Zajęcia przygotowujące do uzyskania certyfikatu B1                            

 

2

 

XLVI LO

 

Victor Majus de Paz

Piątek

godz. 15:30-17:00

Sala nr 9

Edukacyjne Centrum Odnawialnych Źródeł Energii „EKO – DOMEK”

dla uczniów szkół podstawowych, dluczniów klas gimnazjalnych i uczniów szkół ponadpodstawowych 

 

4

 

CXXXVII LO

 

Lucyna Szymańska

Aleksandra Wieliczko

 

  Czwartek, 6 h lekcyjna  

Sala nr 25

 

Koło Wolontariatu

dla uczniów klas gimnazjalnych i uczniów szkół ponadpodstawowych

 

2

 

Zespół Szkół

im.Piotra Wysockiego

 

 Anna Małachowska  1

Kamila Piasecka   1

 

Anna Małachowska

Wtorek  15.15-16.00

Kamila Piasecka 

Wtorek  16.00-16.45

oraz forma akcji pozaszkolnych