Mistrzostwa Szkoły na Ergometrze Wioślarskim

Dnia 18 grudnia w naszej szkole odbyły się po raz kolejny Mistrzostwa Szkoły na Ergometrze Wioślarskim o Puchar Dyrektora Szkoły Pani Izabeli Pielat-Świerczyńskiej. To już piąta edycja. Jak co roku wielu uczniów chętnie wzięło udział w zawodach i dawało z siebie wszystko, by uzyskać jak najlepsze wyniki. Zgłosiło się 83 zawodników
a wystartowało 67. Publiczność gorąco kibicowała i zagrzewała uczestników do walki. Organizatorką zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego XIII LO: Pani Ewa Urbaniak. Nad częścią techniczną czuwał pan Albert Paszkowski, fotoreportaże tworzył pan Maciej Daciewicz. Opiekę medyczną sprawowała nasza szkolna pielęgniarka Pani Barbara Chmielewska.

Puchar Trzynastki zdobyli: w kategorii dziewcząt Klaudia Wacławek z czasem 1:43.7 s z klasy 2e,

w kategorii chłopców Marcin Roguski z czasem 1: 29.5 s z klasy 3e.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nadchodzącym roku!

Wyniki MistrzostwaSzkoły na Ergometrze Wioślarskim:

WYNIKI ----- plik pdf