Nagrodzeni w szkolnych konkursach

23 listopada na patio odbył się apel, podczas którego Dyrekcja szkoły wręczyła dyplomy i nagrody za udział w Konkursie wiedzy o patronie i Konkursie fotograficznym. Oba konkursy odbyły się w związku z obchodami 90-lecia szkoły i 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wśród nagrodzonych w Konkursie wiedzy o patronie znaleźli się uczniowie klas pierwszych: I miejsce zajęły uczennice klasy I C: Amelia Laskowska, Aleksandra Kurpiewska i Joanna Żmijewska, II miejsce uczniowie klasy I D:Szymon Krzysztofowicz, Weronika Wiśniewska i Jakub Pajewski, a III miejsce przypadło uczniom klasy I F w następującym składzie: Łukasz Wagner, Martyna Grzelak i Dominika Juszkiewicz.

W Konkursie fotograficznym, który polegał na uchwyceniu w twórczy i nowatorski sposób naszego liceum, ludzi i okolicy najlepsi okazali się: Zofia Celej z klasy I D (I miejsce), Zuzanna Perlejewska z klasy I F ( II miejsce), Jakub Pajewski z klasy I D (III miejsce).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursowych zmaganiach.

Iwona Nowakowska-Drozdowska