POLONEZ NARODOWY W PARKU WIECHA

90. rocznicę XIII Liceum Ogólnokształcącego im. płk. L. Leopolda Lisa-Kuli oraz 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości upamiętniliśmy na Targówku

8 listopada 2018 roku przed Teatrem Rampa, w Parku Wiecha, uczniowie szkół Targówka zatańczyli poloneza. Był on upamiętnieniem 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Odbył się też z okazji 90-lecia XIII Liceum Ogólnokształcącego im. płk. L. Lisa-Kuli.

Jak co roku, rozpoczęła go pani dyrektor XIII Liceum Ogólnokształcącego im. Płk. L. Lisa-Kuli Izabela Pielat-Świerczyńska, a poprowadził taniec Burmistrz Urzędu Dzielnicy Targówek, pan Sławomir Antonik. Za nim w „szereg w pary” poszli przedstawiciele Urzędu Miasta Targówek, dyrektorzy szkół na Targówku oraz ponad 200. uczniów ze szkół z dzielnicy.

Tak rozpoczęliśmy nasze dziewięćdziesięciolecie!

9 listopada ciąg dalszy uroczystości.