Warsztaty językowe AIESEC

W dniach 26.02-02.03.2018 w naszej szkole odbyły się warsztaty z języka angielskiego dla wybranych uczniów klas I-II.

Warsztaty te były prowadzone przez studentów – wolontariuszy z międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC (istnieje ona od 1948 roku, działa w ponad 100 krajacj na 1600 uniwersytetach i zrzesza 50 000 członków).

Naszymi gośćmi byli studenci z Indii i Indonezji. Podczas zajęć uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat historii, geografii oraz kultury tych państw. Warsztaty zaowocowały ciekawymi dyskusjami, uczniowie mieli możliwość praktycznego wykorzystania swojej znajomości języka angielskiego.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za przybycie i zaangażowanie. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę z AIESEC w przyszłości.

Ewa Lipiec