„WIOSNA, ACH TO TY”- konkurs na wiosenną prezentację klasy

21 marca 2017 odbył się w naszym liceum konkurs z okazji pierwszego dnia wiosny.
Zgłoszenia były bardzo urozmaicone: scenki kabaretowe, piosenki, układy taneczne, filmiki.
W jury zasiedli: pani dyrektor, pani wicedyrektor, reprezentacja SU, oraz uczniowie,
których klasy nie brały udziału w konkursie.

Było dużo dobrej zabawy. Wszystkich zachwycił jednak autorski film uczniów klasy Ie.
Udało się im podejrzeć i nagrać dziwne postaci, które „gnieżdżą się” nocą w naszej szkole: Myszka Szatniarka, Mol Książkowy, Żarłacz Pospolity, Super Pielęgniarka, Mortalesi, Agent 007 i Super DJ.
Uczniowie klasy Ie otrzymali z rąk pani dyrektor I nagrodę, TALON NIESPODZIANKĘ,
czyli zgodę na dowolne wyjście uczniów z wychowawcą klasy wg wspólnie uzgodnionego scenariusza.

•                                                   Krystyna Waszkiewicz

Film z " dziwnymi postaciami", które „gnieżdżą się” nocą w naszej szkole:

NASZ PATRON

plk. Leopold