24 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek została zorganizowana debata na temat poszerzenia granic m.st. Warszawy

• Organizatorem wydarzenia był Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek Pan Krzysztof Miszewski.

Podczas dyskusji, w której uczestniczyli m.in. Burmistrz Dzielnicy Targówek Pan Sławomir Antonik , wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski, poseł RP Jan Grabiec, samorządowcy, przedstawiciele Fundacji Polski Instytut Otwartego Dialogu oraz innych organizacji samorządowych, zostały przedstawione opinie, obawy oraz perspektywy związane z zapowiadanym przez PiS planem poszerzenia stolicy o okoliczne gminy.

W debacie wzięli także udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Targówka,
    w tym uczniowie klasy 2F w XIII Liceum:

Kacper Niemirski,
  • Patryk Ziółek,
  • Natalia Gankowska
  • oraz Maciej Ciemieniewski. .

Iwona Nowakowska

NASZ PATRON