Mistrzostwa Szkoły na Ergometrze Wioślarskim

Dnia 19 grudnia w naszej szkole odbyły się po raz kolejny Mistrzostwa Szkoły na Ergometrze Wioślarskim o Puchar Dyrektora Szkoły Pani Izabeli Pielat-Świerczyńskiej.

Jak co roku wielu uczniów chętnie wzięło udział w zawodach i dawało z siebie wszystko, by uzyskać jak najlepsze wyniki. Zgłosiło się 73 zawodników. Publiczność gorąco kibicowała i zagrzewała uczestników do walki. Organizatorką zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego  XIII LO:  Pani Ewa Urbaniak. Nad częścią techniczną czuwał trzynastokrotny mistrz Polski, trener WRC Pan Artur Sakowski, w przebiegu zawodów pomogli nauczyciele: Pani Paulina Dębicka i Pan Dariusz Miazga. Opiekę medyczną sprawowała nasza szkolna pielęgniarka Pani Barbara Chmielewska. Puchar Trzynastki zdobyli: w kategorii dziewcząt  Michalina Gulatowska z czasem 53.7 s z klasy 2f, w kategorii chłopców Michał Wilk z czasem 1: 30.4 s z klasy 3b. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nadchodzącym roku!

Zwycięzcy:

Klasy 1 dziewczęta